שתף |

פירות נגד דיכאון | קוּק אנד שוּט

הפירות שיכולים לעזור להילחם בדיכאון


אבוקדו
מלבד היותו המקור הגבוה ביותר של טריפטופן, אבוקדו הוא גם אחד מהמקורות העשירים ביותר של חלבון, חומצה פולית, והמרכיב הידידותי ללב :אומגה 3 וחומצות השומן.

גויאבה
גויאבות הן החטיף המושלם לנשים בהריון. הוא עמוס באשלגן המסייע במניעת התכווצויות שרירים ברגליים, חומצה פולית המונעת בעיות עצביות , וטריפטופן שנועד לסייע במניעת דיכאון לאחר לידה.

 

תמרים הודיים
האם ניסית לאכול ממתקים מזינים? תמר הודי הוא פרי בריא מאוד שניתן לצרוך בעשרות דרכים. ליהנות מהטעם המתוק והחמוץ שלהם ולספק לגוף שלך לא רק עם טריפטופן, אלא גם עם כמות עשירה של תיאמין, מגנזיום, אשלגן, ברזל וסידן.

 

משמש
משמשים הם פרות חשובים באיראן שבו הם נקראים Zard-Alu. השם המדעי Prunus armeniaca (שזיפים ארמנים) הגיע מהאמונה שהם ילידים בארמניה כפי שהם ידועים במקום במהלך ימי קדם. משמש גם למקור מצוין של ויטמיני A ו-C ומקור טוב מאוד של אשלגן וסיבים תזונתיים

 

קיווי
הקיווי הוא המקור הגבוה ביותר של חומצה פולית ובוויטמין K. בנוסף לטריפטופן אשר מסייע לרגיעה, זה גם עוזר להרגיע העצבים והשרירים שלך על ידי טעינה של הגוף שלך עם מגנזיום.

 

אפרסמונים האמריקאיים
אפרסמון האמריקאי יכול לספק לגוף יותר מ 100% של DV של הוויטמין C, גבוהים יותר מאלה היפניים. הוא גם עשיר בברזל, אחד מהחומרים המזינים המסייע להעלות את רמות האנרגיה שלכם.

 

אנונה 

הטעם הטעים של האנונה לבד כבר יכול להרים את מצב הרוח שלך. מה עם טעם שתואר כשילוב של תות ואננס עם הערות הדרים חמוצות מנוגדות עם טעם עשיר שמזכיר בסיסית של קוקוס או בננה. קררו לפני האכילה!

 

 

כל הכתבות באתר אינן מהוות ייעוץ רפואי כלל וכלל.יש להיוועץ במקרים רפואיים עם רופאים מומחים.